Przejdź do treści

Gięcie blach CNC

Precyzyjna i kompleksowa obróbka mechaniczna blach, rur, drutu i profili, w tym cięcie laserowe, gięcie oraz wykrawanie CNC.

Gięcie blach prasą krawędziową

Nie tylko wycinamy laserem, ale także świadczymy usługi gięcia blach.

Nasz park maszynowy wyposażony jest w nowoczesne prasy krawędziowe. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać szybkie i precyzyjne gięcie zarówno małych jak i dużych elementów z blach o różnych gatunkach. Zachowując przy tym powtarzalność gięcia i wysoką precyzję.

Dysponujemy szerokim asortymentem materiałów, co znacznie przyspiesza czas realizowanych usług.

Dane:

  • nacisk  do 160 ton
  • prasa o długości gięcia do 3000 mm

Gięcie rur

Za pomocą maszyny CNC wykonujemy usługę gięcia rur prostych. Efektem wyginanie są łuki zarówno jednopłaszczyznowe jak i przestrzenne czyli w wielu płaszczyznach. Dzięki technologii CNC, w krótkim czasie jesteśmy w stanie wykonać wysokiej jakości powtarzalną usługę w rozsądnej cenie.

Dane:

Gięcie rur giętarką trzpieniową od Ø16 do Ø40 w technologii CNC

Gięcie drutu 2D i 3D

Specjalizujemy się w gięciu drutu metodą numeryczną. Giętarka CNC 3D potrafi giąć drut precyzyjnie i w wielu płaszczyznach, co daje szerokie spektrum zastosowań naszych wyrobów.
Gięcie drutu wykonane przy zastosowaniu maszyn sterowanych CNC przebiega szybko i precyzyjnie oraz zapewnia wysoce powtarzalne produkty finalne.
Zajmujemy się produkcją elementów z drutu na potrzeby bardzo wielu branż. Produkowane przez nas elementy mają zastosowanie w sektorach motoryzacyjnym, meblarskim, budowlanym, rolniczym i innych.

Dane:

Nasza firma zajmuje się gięciem drutu 3D jak i 2D o grubości drutu od 2 mm do 8 mm

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zadzwoń do nas lub napisz.

Przykłady realizacji